0%

خارج از نوبت مشاوره بگیر

mouse arrow_down

اسکرول کنید

start_bg
mouse arrow_down
logo_2

سرمایه شما گارانتی شد

%100 تضمین اصل سرمایه

صندوق تضمین دماوند؛
راهی بدون ریسک برای کسب سود

می‌خواهید سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سرمایه را آغاز کنید اما نگران از دست دادن سرمایه‌ای هستید که برای آن زحمت فراوانی کشیده‌اید؟ ما در صندوق تضمین اصل سرمایه گیتی دماوند که از 13 خرداد امسال به‌طور رسمی شروع به کار کرده است، با شرط نگهداری بیشتر از ۹۰ روز در صندوق، علاوه‌ بر اینکه در زمان نزولی بودن بازار، اصل سرمایه شما دست نخورده باقی خواهد ماند، با تخصیص سرمایه شما به‌صورت 40% در اوراق و سپرده بانکی و 60% در سهام و بازار مشتقات بازدهی متناسب با شاخص بورس برای شما به ارمغان می‌آورد.

introduction_img

مزایای سرمایه‌گذاری
در صندوق تضمین دماوند

سرمایه‌گذاری بدون ریسک

تضمین اصل سرمایه با حضور بازارگردان فعال

سرمایه‌گذاری آسان از طریق سامانه قله

نقدشوندگی سریع

بازدهی بالاتر از شاخص بورس

سبد دارایی متنوع

فرآیند شروع سرمایه‌گذاریانتخاب قیمت و اقدام به سرمایه‌گذاری

ورود به سامانه قله و خرید واحد سرمایه‌گذاری

ثبت‌نام در سامانه سجام

description

%۴۰ در اوراق و سپرده بانکی و ۶۰% در سهام و بازار مشتقات

پیشنهاد بهتر اینه که ترکیب دارایی های صندوق بیاد. در غیر این صورت بولد کردن این دیتای ۴۰ درصدی و ۶۰ درصدی و توضیحات اضافه تری در این باره، جایگزین خوبیه.

سوالات متداول

حداقل میزان سرمایه‌گذاری در این صندوق 500 هزار تومان است.

اطلاعات مربوط صندوق گارانتی را می‌توانید از سایت fipiran.com مشاهده فرمائید

صندوق مختلط به نوعی از صندوق‌های اطلاق می‌شود که می‌توانند در کلاس مختلف دارایی‌ها همچون اوراق با درآمد ثابت، سهم، مشتقه و ... با درصدهای بالا سرمایه‌گذاری کنند.

هر سهم نشان دهنده قسمتی از مالکیت دارنده آن بر شرکت است که نسبت سهام در دست فرد به کل سهام شرکت نشان دهنده درصد مالکیت فرد بر شرکت است. لکن صندوق سرمایه‌گذاری یک نهاد مالی است که منابع آن در موضوع مورد امیدنامه سرمایه‌گذاری می‌گردد و از مزیت‌های آن مدیریت تخصصی منابع و کاهش هزینه‌های مدیریت سرمایه برای سرمایه‌های خرد است.

تامین سرمایه دماوند بازارگردان صندوق گارانتی می‌باشد که مطابق تعهدات خود بازارگردانی و نقدشوندگی یونیت‌های صندوق را بر عهده دارد.

خارج از نوبت مشاوره بگیر

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن، با شما تماس می‌گیرند.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد

membership_img
text_img

دو مجموعه خوشنام و پیشرو گروه مالی نماد غدیر با 48 درصد و هلدینگ مالی و سرمایه‌گذاری سینا با 35 درصد که در مجموع 83 درصد مالکیت شرکت را در اختیار دارند، سهامداران اصلی شرکت تامین سرمایه دماوند هستند. مابقی سهام این شرکت نیز در تاریخ 1 بهمن 1398 از طریق پذیره نویسی در بازار فرابورس ایران به عموم عرضه شده است.

ارتباط با ما